🌷ZOE City Backpack Ранец

И за тренинг и после кафе!

Дали барате ранец што можете да го носите на тренинг и на кафе потоа? Ве опфативме! 😉 Овој симпатичен ZOE ранец можете да го носите насекаде. Доволно е голем за да ставите патики и опрема за вежбање, но доволно мал за стилска комбинација. Внатрешноста на ранецот е опремена со џеб кој ви овозможува да ги чувате сите мали скапоцености, и џеб за шише за да останете хидрирани.

Карактеристики:

Без чувство на стегање и тежина

Засилени рачки

Надворешен долен џеб со патент

Внатрешен џеб за ситници и шише

Димензии: 23cm x 15cm x 34cm

Материјал: Надворешен дел 100% полиестер, внатрешен дел 100% полиестер

2,290 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.