ZOE MUSE ASTRA LEGGINGS BLACK Хеланки

Астра хеланки се направени од луксузен сјаен материјал кој одлично се вклопува на телото. Разновидноста на овој модел ги прави задолжително парче оваа сезона – за погламурозни спортски комбинации или дневни/вечерни прилики; Астра хеланки се секогаш добар избор.

  • Пријатно и удобно чувство на кожата
  • УВ заштита, фактор 50+
  • Материјал: 79% полиамид, 21% еластин  степени

2,290 ден

Исчисти

Опис

Начин на одржување: Машинско перење, максимални температури до 30

Моделот на фтографијата носи големина S

  •  Висина: 167 см
  • Обем на градите: 82 см
  • Обем на половината: 65 см
  • Обем на колкови: 96 см

Дополнителни информации

Величина

, , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.