ZOE MUSE ELECTRA CROP TOP BLACK

Атрактивниот дизајн и класичната црна боја се главните адути на ова модерно спортско парче. Комбинирајте го во спортско или лежерно и научете ги сите одлична модна лекција!

  •  Ги обликува и ги истакнува облините на вашето тело
  •  Апсорбира и ја одвлекува влагата од телото
  •  УВ заштита, фактор 50+
  • Материјал 74% полиамид, 26% еластин

1,800 ден

Исчисти

Опис

Режим на одржување: Машинско перење, максимални температури до 30 степени

 

Моделот на фотографијата носи големина S

  • Висина: 167 см
  • Обем на дојка: 82 см
  • Обем на половината: 65 см
  • Обем на колкови: 96 см

Дополнителни информации

Величина

, ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.