ZOE MUSE ELECTRA LEGGINGS MAROON Хеланки

Електра хеланки се создадени за сите љубители на уникатен и впечатлив изглед. Хеланки ќе ви ја исцртаат фигурата со врвен квалитет на материјалот и прекрасен дизајн! Благодарение на нивните високи стилски својства, овие спортски хеланки совршено ќе ги обликуваат вашите колкови, задник и стомак. Зое гумата го нагласува струкот и гарантира дека хеланките не се лизгаат.

  • Ги обликува и нагласува облините на вашето тело
  •  Апсорбира и ја црпи влагата од телото
  • УВ заштита, фактор 50+
  • Материјал: 74% полиамид, 26% еластин

3,180 ден

Исчисти

Опис

Начин на одржување: Машинско перење, максимални температури до 30 степени

Моделот на фотографијата носи големина S

  • Висина: 167 см
  • Обем на градите: 82 см
  • Обем на половината: 65 см
  • Обем на колкови: 96 см

Дополнителни информации

Величина

, , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.