ZOE MUSE EVELYN BRA BLACK Градник

Одлично се вклопува под сите комбинации на облека и е исклучително удобна за кожата. Новите линии внесуваат доза на сексапил, а спортските елементи како ремчето Zoe придонесуваат за атрактивен изглед и задржуваат се на своето место. Направено од најфиниот памук кој е совршено удобен за вашата кожа. Посакуваната потпора можете да ја прилагодите со прерамките.

  •  Удобно и пријатно чувство на кожата
  •  УВ заштита, фактор 50+
  • Материјал: 95% памук, 5% еластин

1,040 ден

Исчисти

Опис

Начин на одржување: Машинско перење, максимални температури до 30 степени

Mоделот на фотографијата  носи големина S

  •  Висина: 167 см
  • Обем на градите: 82 см
  • Обем на половината: 65 см
  • Обем на колкови: 96 см

Дополнителни информации

Величина

, ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.