ZOE My Everyday ECO TPE Јога Мат Лила

Неопходен партнер за секоја вежба на под. Без разлика дали се работи за јога, професионален или рекреативен спорт, удобната подлога е секогаш пријател на вашето тело. Направена е од висококвалитетни ECO TPE материјали кој овозможуваат максимална удобност.

– ECO TPE friendly материјал

– технологија против пролизгување, бактерии и упивање на пот.

– уникатен ZOE fashion дизајн

– ZOE 1 year Quality gurantee

Димензии: 183×61 cm

Дебелина: 5 mm

Материјал: ECO friendly TPE

Начин на одржување: Забришете со крпа потопена во топла вода после активност.

2,150 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.