🌷ZOE Reiki Leggings Black Хеланки

Реики хеланките се украсени со атрактивни неонски детали кои на вашиот урбан изглед ќе му дадат сосема нова димензија! Високо квалитетниот италијански материјал совршено ќе се прилагоди на вашето тело, а поради одличната покриеност, не треба да се грижите дали хеланките ќе се покажат за време на вежбањето. Реики хеланките доаѓаат во црна боја.

Карактеристики:

Обликување

УВ заштита 50+

Материјал: 80% полиамид, 20% еластин

Нашиот модел носи големина S, а неговите мерки се:

Висина: 170 см

Обем на градите: 85 см

Обем на половината: 68 см

Обем на колкови: 97 см

2,200 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

, , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.