ZOE Venus Kyou bra Спортски градник

Без разлика дали ќе го изберете спортскиот градник Venus Kyou за вашиот танцувачки тренинг, јога, теретана или прошетка во природа, цветниот дезен ќе ја подигне секоја комбинација и ќе го комплетира искуството на секоја активност. Атрактивните прерамки ќе го истакнат вашиот грб, а вратоврската на половината ќе ја нагласи вашата половина и женствените облини.

Карактеристики:

Мускулна поддршка

Испуштање на влага

Обликување

УВ заштита 50+

Материјал: 74% полиамид, 26% еластин / 82% полиестер, 18% еластин / поставата: 90% полиамид, 10% еластин

Нашиот модел носи големина S, а неговите мерки се:

Висина: 170 см

Обем на градите: 85 см

Обем на половината: 68 см

Обем на колкови: 97 см

2,190 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

, ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.