Промоција!

Ѕвезда Мрак

Билјана С. Црвенковска – „Sвезда Мрак и суштествата од Страшкоград“ (книга-нопак! со две корици)

Илустрации: Нита Муча

Категорија/жанр: Книга за деца; илустриран роман

Едиција: Различни и прекрасни

Формат: Б5

Повез: мек

Број на страници: 88

350 ден 280 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.