FEDOR Shaving set with 4 parts сет за бричење

Ексклузивно рачно изработен сет за бричење за мажи.

Направен исклучиво од рачно изработен сет за бричење за оние кои го обожуваат бричењето како култура на живеење!

Опис на производот:

1. Безбедно бричење со бричење со дрвена рачка полирана со махагони. Глава и дно од нерѓосувачки челик. (Ножевите не се вклучени)

2. Најдобра четка од сребрен јазовец со дрвена рачка од махагони од мадагоскар и алуминиум.

Не  ‘рѓосува.

3. Држач од нерѓосувачки челик за четка и брич.

4. Ексклузивно рачно изработен „SENS VINTAGE“ на ФЕДОР 100% природен сапун за бричење. Единствена мешавина од органски и ладно цедени масла направени со ладен процес.

До 250 употребувања

8,390 ден

Опис

 

FEDOR’s – 4 pcs Exclusively Handcrafted Shaving Set for Men.

We made exclusively handcrafted shaving set for those who worship shaving as culture of living!

Category: 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.