ARIETE HOT DOG АПАРАТ ЗА ХОТ ДОГ

  • Моќност: 650 W
  • 2 слота за загревање колачи
  • 2 слота за готвење виршли
  • Автоматско скокачка функција
  • Копче за стоп
  • 5 нивоа на готвење
  • Контејнер за трошки
  • Две години гаранција

2,699 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.