ARIETE VINTAGE СЕЦКО ЗЕЛЕН

Сецко со 2 брзини, 2 копчиња и 4 сечила од не’рѓосувачки челик.

Мелница за зеленчук и дробилка за мраз.

• Моќност: 400W

• Моќен мотор

• широка тегла од 600 ml

• 4 сечила од нерѓосувачки челик

• 2 брзини

Две години гаранција

2,399 ден

Опис

Vintage линијата на Ariete е збогатена со незаменлив производ за вашите рецепти во кујната: сецко со ретро линии и нежни пастелни бои, совршен за внесување на стил и функционалност во вашата кујна. Благодарение на моќноста од 400 вати и 4 сечила од не’рѓосувачки челик, Vintage Chopper ви овозможува да сецкате која било состојка за вашите рецепти: од зеленчук до месо, сирење, леб, суво овошје, па дури и мраз. 2-те брзини, кои може да се ракуваат со двете копчиња на горниот дел од сечкачот, ви овозможуваат да сечете или ситно да ја исечете храната, додека стапалата што не се лизгаат обезбедуваат максимална прилепување на производот на работната плоча.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.