AURA ALL YEAR BRONZE 908 Бронзер

557 ден

Опис

Со ALL YEAR BRONZE имајте исoнчан тен преку целата година!

908 Bronze Bay: Дава сатенска (седефаста) завршница. Се состои од една светла и една темна нијанса. Со нивно комбинирање ќе го добиете посакуваниот ефект.

Може да се користи самостојно или врз други производи за разубавување на тенот.

Производителот препорачува нанесување со четка за контурирање.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.