MEDELA’S EASY EXPRESSION BUSTIER Градник за помош при двојно измолзување млеко

M величинаIf you want to try hands-free pumping, using a pumping bra, such as Medela’s Easy Expression Bustier, makes it simple and convenient – plus it has a secure fit for added confidence.

3,390 ден

Нема на залиха

Опис

Сега имате можност да се одмолзувате користејки градник за измолзување којшто ќе Ви овозможи едноставно и удобно одмолзување без да ги користите рацете и ќе Ви помогне да се чувствувате посигурни и послободни за време на одмолзувањето.

На прв поглед:

-Безжичниот дизајн со поддршка без лизгање придонесува да се чувствувате посигурни

-Цврстите отвори на градникот придонесуваат за чувство на сигурност на брадавките

-Предниот патент овозможува брзо и лесно облекување и соблекување на градникот

-Градникот е наменет да одговара на вашата двојна електрична пумпа за гради на МеделаIf you want to try hands-free pumping, using a pumping bra, such as Medela’s Easy Expression Bustier, makes it simple and convenient – plus it has a secure fit for added confidence.

At a glance: Easy Expression Bustier

  • Strapless design with no-slip support keeps bustier reliably in place
  • Reinforced openings hold breast shields securely
  • Front zip and hook make it quick and easy to put on and take off
  • Designed to fit your Medela double electric breast pump

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.