ABC Design Ниво за Беби Креветче

  • Доколку имате склопиво беби креветче а немате повисоко ниво за истото, ова е идеален производ особено практичен во првите 6 месеци од животот на бебето.
  • Наменето за патни (склопиви) креветчиња со димензии 60*120цм.
  • Лесно поставување со помош на штипки кои се закачуваат на рабовите на креветчето.
  • Се препорачува користење се додека бебето не може само да се исправа.

1,390 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.