SMIRNOFF RED Вотка + подарок

Со секоја купена Smirnoff вотка, добивате 4 Bergamotto тоници подарок.

912 ден

Исчисти

Опис

  • Тројно дестилирана вотка користејќи традиционален метод за филтрирање со јаглен и десет пати филтрирана
  • Најпродаваната вотка во светот
  • Исклучително мазна со чисти ноти
  • Совршена основа за коктелите како што се Moscow Mule, Caipiroska, Espresso Martini …

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

0,20 л, 0,50 л, 0,70 л, 1 л

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.