BECUTAN Детска паста за заби

50 мл

97 ден

Опис

Becutan детската паста за заби со своите активни компоненти овозможува потполна хигиена и заштита на забите и усната празнина. Темелно и нежно ги отстранува наслагите од храна од детските запчиња. Благите абразиви се приспособени кон детската глеѓ. Ги штити забите од кариес. Има вкус на шумски јаготки

  • Штити од кариес
  • со вкус на шумски јаготки

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

50ml

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.