SATTWA Поливитамински крем за ден

 

55 мл

624 ден

Опис

Единствената комбинација на активни компоненти, витамините А, Е, Ф и Д-пантенолот, маслото од јојоба и од пченични ’ркулци гарантира идеална избалансираност на липидите во кожата и се спречува нејзината дехидратација. Со употреба на кремот се овозможува целосна и ефикасна заштита и нега во текот на целиот ден.

Производот е дерматолошки тестиран.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.