НА ПОПУСТ 14%

ARIETE КАФЕМАТ ЗА ЕСПРЕСО

•Инокс
•1300W
•Притисок на пумпата: 15 Bar
•Контролна табла со копчиња
•Начин на подготовка на кафе: Мелено кафе и ESE патрони
•1.1 литри резервоар за вода
• Milk frother за правење пена

Две години гаранција

11,999 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.