ARIETE РЕШО

  • Решо
  • Моќност: 2500W
  • Грејни зони: 2
  • Регулација на јачина
  • Светлосен индикатор
  • Две години гаранција

3,999 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.