ARIETE YOGURELLA АПАРАТ ЗА ЈОГУРТ

Јогурт од 1,3 литри опремен со 7 стаклени тегли со капак кои овозможуваат да се направат 7 различни вкусови на јогурт за само 12 часа во исто време.

• Моќност: 20 W

• 1,3L јогурт

• 7 стаклени тегли

• 12h време на подготовка

2,112 ден

Опис

Креаторот за јогурт е компактен и лесен за употреба: само совршено измешајте ги млекото и јогуртот во сад и потоа поделете го во 7 стаклени садови. По 12 часа ќе добиете многу кремаст и здрав домашен јогурт со само оригинални состојки. Јогуртот можете да го чувате во 7-те стаклени тегли, вклучени во апаратот за јогурт, во фрижидер за да ја задржи свежината.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.