BASTET NOIR THE PENTHA JUMPSUIT Комбинезон

Податци за производот:

 • Отстранлив оремен од половината
 • Трапезоидна форма петелки
 • Затворање на предното копче
 • Скриен патент
 • Два товарни предни џебови
 • Две странични џебови
 • Мандарина јака

Ткаенина: 100% Лен

9,318 ден

Исчисти

Опис

THE PENTHA комбинезонот е без ракави  со карго џебови поставени на бистата,  јака со трапезоидни јамки поставени внимателно околу половината и два странични џебови е токму она што мислиме дека треба да го носи модерниот амазонец за да се бори против секојдневните предизвици. Има отстранлив ремен на половината што можете да изберете да го носите или да го оставите дома.

Необичните времиња повикуваат на чудни мерки, така што комбинезнот доаѓа со бесплатен капак за лице од истиот материјал. 🙂

 

ПОДГОТОВКИ: Сите наши парчиња се направени само за нарачки. Ние не правиме залиха, така што секое парче облека што го продаваме е направено за вас по ваши мерки. Како бренд за облека, ние силно веруваме дека ставањето персонализација пред масовното производство е навистина важно, бидејќи сакаме да изградиме одржлив бренд што создава безвременски парчиња облека што ќе ги имате во вашата гардероба за наредните години.

Кога ќе изберете по ваши мерки , внесете ги следниве мерења во делот за белешки:

 • Гради
 • Половината
 • Колковите,
 • Висина

 

Моделот е висок 180 см и носи големина EU36 / US4 / UK8

Рок за производство од 3-5 работни дена

 

Дополнителни информации

Величина

36, 38, 40, 42

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.