CLEMENTONI Baby Mickey Early Learning Кадифена играчка

Бебе Мickey e кадифенa играчка со многу активности за стимулирање на мануелни вештини кај малите деца! Активностите со играчката од кадифе бебе Mickey им помагаат на децата да ги развијат своите мануелни и сетилни вештини.Секоја активност им овозможува на децата да научат делови од телото.

Возраст : 10м +

1,619 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.