НА ПОПУСТ 35%

DENVER ДИГИТАЛНА ДЕТСКА КАМЕРА ПЛАВА

“Опремете се со овој компактен дигитален фотоапарат со следниве карактеристики:

  • 2″ LCD екран на задната страна за лесно прегледување на вашите фотографии и видеа.
  • Видео резолуција до 1920×1080 (интерполирана), обезбедувајќи висококвалитетни видео записи.
  • Резолуција на слика до 40 мегапиксели (интерполирана), за остри и детални фотографии.
  • Вградена литиум-јонска батерија од 400mAh за долготрајно користење и брзо полнење.
  • 7 видови филтри и 15 различни рамки за креативно уредување на вашите слики.

Овој фотоапарат е идеален за секојдневна употреба, обезбедувајќи лесно користење и многу опции за уредување, што го прави перфектен за секој кој сака да ги запамти специјалните моменти во животот.”

Две години гаранција

1,290 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.