WOW Harvey Harvester Комбајнот и Харви

Вклучува: 1 моторизиран комбајн , 1 земјоделец фигура и 2 додатоци од сено.

1 – 5 г

Димензии на пакување: 350мм x 220мм x 180мм

2,354 ден

Опис

 Карактеристики

  • Push & Go со реални звуци на моторот        

 Придобивки

  • Погоден за деца на возраст од 1 – 5 години
  • Охрабрува развој на моторни вештини
  • Инспирира имагинативна и креативна игра со улоги
  • Без ПВЦ, нема токсична боја, без БПА 
  • Лесни за чистење и безбедни фигури за миење во машина за садови
  • Сите WOW играчки се без батерија со забавни интерактивни карактеристики

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.