НА ПОПУСТ 15%

КРЗНЕНИ ТОПЛИНКИ CAMEL 505

Елегантни машки топлинки од категоријата ‘Машка колекција’, со фокус на комфор и стил.

Овие крзнени топлинки се изработени од висококвалитетно австралиско крзно (Double face) за горниште, што им додава луксузен и удобен изглед.

Поставата на топлинките е направена од природно крзно, што ги прави подобри за носење во секоја пригода.

Ѓоните на овие топлинки се изработени од Ева гума, обезбедувајќи стабилност и удобност при чекорање.

Бојата на овие крзнени папучи е CAMEL , што ги прави лесни за комбинирање со различни модни стилови.

Со потписот на брендот Marquis, овие папучи стануваат не само моден додаток туку и израз на вашиот стилски израз.

2,117 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

, , , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.