ЧУДНА ШУМА На погрешната страна

Пајо Авировиќ – „На погрешната страна“

Илустрација на корица: Зоран Кардула Категорија/жанр:Поезија

Едиција: Корија

Формат: А5

Повез: мек

Број на страници: 96

200 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.