РОСИЦА МРШИЌ SKINNY SCARF VINTAGE LUST N.1 МАРАМА

Марама со принт

Димензии: 120×8

Изработена од полиестер и вискоза

2,890 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.