Тепих

60% полипропилен,

40% полиестер,

100% антистатични,

со постојани бои,

термички обработени,

густо ткаени, практични за употреба

Дозволено рачно и машинско чистење и перење.

 

Земја на потекло: Белгија

80х140 | 120х170 | 135х200 | 160х230

Земја на потекло: Белгија

4,798 ден24,844 ден

Исчисти

Опис

60% полипропилен, 40% полиестер, 100% антистатични, со постојани бои, термички обработени, густо ткаени, практични за употреба

Дозволено рачно и машинско чистење и перење.

Дополнителни информации

Димензии

120×170, 135х200, 160×230, 200×290, 80х140

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.