The House of Jupiter Ѓердан

9,000 ден

Опис

Уникатно, рачно изработено Ланче: Стакло, чешки кристал, сребро, полудраги камења (розен кварц), челична жица обложена со гума, сребрен затворач.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.