Tigex Преносно Столче Хранилка HI-Seat

  • Идеално за патување и одмор со дете, преносното столче Hi-Seat  ќе ви овозможи да го храните вашето дете нормално како дома.
  • Компактно и лесно не завзема многу простор при транспортот. Со практична рачка за носење.
  • Со тацна за хранење, но може да се користи и без неа.
  • Наменето за деца кои самостојно седат па се до 3 години или 15кг.
  • Се користи со едноставна инсталација врз обично кујнско столче со наслон, при што се прицврстува со помош на сигурносни ремени.
  • Со сигурносни ремени за детето.
  • Лесно одржување – миење со обично кујнско сунѓерче и благ детергент.

1,990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.