TUC TUC & FRIENDS ГнездоTUC TUC & FRIENDS Pillow Nest

Состав: 95% Памук, 5% Еластин

Димезии 56 х 92смComposition: 95% Cotton, 5% elastin

Dimensions 56 x 92 cm

6,470 ден

Само 1 останати во залиха

Опис

Перница Гнездо

  • Може да се користи од самото раѓање
  • Дизајнирано е за вашето бебе да сонува и да се одмори безбедно и го олеснува неговото пренесување во креветчето
  • Состав: 95% Памук, 5% Еластин
  • Димезии 56 х 92см

Pillow Nest

It can be used from birth

Designed for your baby to dream and rest safely and facilitate his transfer to the crib

Composition: 95% Cotton, 5% elastin

Dimensions 56 x 92 cm

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.