URIAGE PRO MULTI AGE PROTECT крема за лице

Наменета за нормална до сува кожа, ги пополнува борите и ја штити кожата

1,551 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

40мл

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.