XIAOMI Mi Electric Kettle EU Електричен бокал

 

 • Едноставен изглед.
 • 1,5L голем капацитет
 •  Двојни слоеви против горење
 •  Супериорна контрола на температурата STRIX: Прецизната контрола на температурата гарантира целосно вриење
 •    Капакот автоматски се отвора под агол од 30 степени
 •  Тројна безбедносна заштита:
 •  Лесно се чисти
 •  Видливо LED индикаторско светло: погодно за следење на процесот на загревање на водата
 •  Внимателно складирање на кабелот
 • Поврзување: Bluetooth
 •  Моќност: 1800 W
 • Димензии: 216 x 152 x 252 mm
 • Тежина: 1,1 кг

2,171 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.