XIAOMI Mi Electric Scooter 3 Black Електичен тротинет 

Mi Electric Scooter 3 Електичен тротинет

  • Скутерот може да достигне максимална брзина од 25 км/ч и има капацитет за искачување по наклон од 16%.
  • Системот за обновување на кинетичката енергија (KERS) може да ја поврати кинетичката енергија од сопирањето и подвигот, и да ја претвори во употреблива електрична енергија за дополнително да го подобри опсегот на патување.
  • Три режими на движење
  • Дополнително, интелигентниот систем за управување со батерии BMS 5-та генерација ќе ја чува вашата батерија безбедна.
  • Брзо преклопување во 3 чекори
  • Диск сопирачката со двојна подлога нуди ефикасно сопирање за брза реакција и поголема стабилност
  • Максимална моќност 600 W – Мотор со силна моќност
  • Алуминиумско куќиште од воздухопловна класа – Лесно и цврсто

33,970 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.