ZOE UNTAМED LEOPARD LEGGIGS ЦРНИ ХЕЛАНКИ

Див стил само за храбри девојки!

Покажете го вашиот див стил и загрејте ја атмосферата на тренингот. Принтот на леопард ќе ги претвори вашите едноставни хеланки во спектакуларни. Резервирани за најхрабрите, овие смели хеланки гарантираат одличен изглед што сигурно ќе се забележи. Совршен избор за тренинг, а можете да ги комбинирате во секојдневни варијанти, само оставете ја вашата имагинација да работи диво!

Хеланките со леопард принт едноставно се задолжителни во вашиот плакар. Поради својата исклучителна удобност и сила, а тоа ќе биде дополнителна мотивација за тренинг,  со мал сјај, тие даваат ефект на кожата и се истакнуваат од сите! Животинскиот принт сака бои, така што можете да ги изберете овие хеланки во огнена црвена верзија.

3,660 ден

Исчисти

Опис

Zoe Ultimate Comfort Fabric: материјал со исклучителна удобност и мекост

Undeniable comfort: Материјалот обезбедува второ чувство на кожата и оптимален проток на воздух

Super soft: Површинскиот материјал гарантира мекост на допир

Perfect fit: Прецизниот анатомски облик ја потенцира силуетата и дава дефиниција на вашите мускули

Zои-лентата ги издолжува нозете и дава на целиот изглед допир на урбан стил

Flattering high waist: Модел со висок струк.

Squat proof: Загарантирана невидливост при изведување на вежбите.

Fusion Stitch: Технологија на Fusion flatlock е иновација во спортската опрема за шиење. Двојниот шав овозможува максимална јачина на ткаенината и извонредна удобност при контакт со кожата

Состав: 87% полиамид, 13% еластан

Метод на одржување: Машинско перење, максимална температура до 30 степени

Направено со љубов во ЕУ

Дополнителни информации

Величина

L, M, S, XL

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.