ARIETE BLUE POP CORN TOP АПАРАТ ЗА ПУКАНКИ ПЛАВ

Две години гаранција

Ariete апарат за пуканки 2957 во сина боја

Голем апарат за пуканки со ретро дизајн од 50-тите

  • Специјална подготовка со топол воздух, без користење на дополнителни масти.
  • Вклучен дозер за лесно дозирање
  • Лесен за одржување, лесен за расклопување.
  • Моќност: 1.100 W

3,099 ден

Опис

Big pop-corn machine with new retro’ fifty’s design

– Special cooking system with hot air, for all natural snack, without any added fat.
– Cup for easy portioning
– Easy to clean and fully detachable
– Power: 1.100 Watt

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.