COLOSSUS SPRAY MOP Џогер

  • Микрофибер крпа
  • Лесно отстранлива крпа
  • За полесно одржување
  • Одвојувачки сад за вода
  • Спреј функција

1,000 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.