НА ПОПУСТ 28%

ARIETE AIRFRYER Фритеза и мулти готвач

Две години гаранција

ARIETE Фритеза и мулти готвач (Airfryer)
• Боја Црна инокс
• 4625
• 2100 w
•  готвење со топол воздух 35-200 степени
• 2 корпи за готвење
• капацитет 9 л (2х 4.5л)
• Dual Cook може да се готват различни јадења истовремено

• дигитален екран на допир
• без маснотии
• 11 програми
• Програмирани функции
• автоматско исклучување
• Тајмер

 

12,599 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.