ARIETE MOKA REGULAR АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО

  • Моќност:480 W
  • Капацитет:4/2 шолји
  • Kафе со уникатна арома и вкус
  • Ротирачка основа:360°
  • Функција задржување топлина од 30 минути
  • Две години гаранција

3,099 ден

Опис

Идеален за дом и канцеларија, Мока Aroma Elettrica обезбедува кафе со уникатен аромат и вкус. Тоа е идеалниот сојузник за оние кои пијат кафе во било кое време.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.