ARIETE ТОСТЕР

 

• Моќност 760 W

 Црна боја

7 нивоа

Послужавник за трошки

Две години гаранција

Складирање на кабелот за напојување

Копче за стоп

Ладен допир

 

 

 

1,680 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.