AURA CLASSIC 252 Dusty Rose

252 Dusty Rose – е нијанса која може да се носи секој ден бидејќи овозможува усните да изгледаат природни.Оваа нијанса е совршена алтернатива на црвената боја-ги истакнува усните и полесно се вклопува во разни стилови на облекување.

349 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.