Good Nature Чај од нане

20 филтер кесички

52 ден

Опис

Искуство кое не се заборава: интензивен мирис и вкус на ментол во шолја GOOD NATURE чај од нане. Заради широкиот спектар на активни биолошки компоненти кои ги содржи листот од мента, чајот има повеќе примени. Се користи за подобрување на апетитот, зголемување на секрецијата на дигестивните жлезди, за проблеми во респираторните органи. Секогаш, свежо приготвен, може да се консумира како топол или ладен чај во кој било дел од денот. Чајот од нане ќе биде секогаш добредојден за вашиот организам!

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.