CeraVe Хидратантна крема за лице spf30 52 мл

  • За нормална до сува кожа
  • Овозможува хидратација во текот на целиот ден и помага во обновувањето на заштитната бариера на кожата
  • Содржи три есенцијални церамиди, ниацинамид и хијалуронска киселина
  • Без мирис, некомедогена формула
  • Развиено со дерматолози

975 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.