CLEMENTONI Drill Rattle Детска интерактивна електрична бормашина

Нова и возбудлива мултифункционална алатка со функционална говорна функција и интерактивни и електронски мелодии.Кога ќе се притисне копчето за вклучување, врвот се врти и
се вклучува шарено LED светло. Имитира забавни детски мелодии .

10м-36 м

165 гр

826 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.