CLEMENTONI Lights and Sound Racing Car Тркачки автомобил

Тркачки автомобил

1г-4 г

885 ден

Опис

Повлечете го овој спортски тркачки автомобил и гледајте го како забрзува кон многу забава!
Притиснете ја главата на возачот за да активирате вистински звучни ефекти како во Формула 1. Светлата на автомобилот всушност трепкаат и ќе го воодушеват вашето дете.
Стимулира визуелна перцепција на вашите  деца.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.