DABOV SPECIALTY COFFEE/ KENYA THUTI COFFEE BEANS

ТЕМНО ЧОКОЛАДО | БАДЕМ | ГРЕЈПФРУТ | КАРАМЕЛ

РЕГИОН: Ниери
ФАРМА: Мали фармери
ВИСИНА: 1820 м
ОБРАБОТКА: Измиен
ПЕЧЕЊЕ: средно светло

800 ден3,200 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (mg, g, kg)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.