DELMARTE PREMIUM / Midsummer Dreaming – Herbal Tea

Кога копнеете за целосен одмор по напорниот ден, одберете ја оваа билна мешавина од камилица, маточина и минт.

650 ден

Опис

20 кесички чај во едно пакување

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.