EVOLVE THE GLOW BOOSTERS Сет за лице за осветлување за сите типови на кожа

Bio-Retinol Gold Mask (30ml)

Оваа маска е за зајакнување на младоста работи за справување со знаците на стареење додека ја храни и навлажнува вашата кожа, оставајќи ја  блескава!

Liquid Radiance Glycolic Toner (30ml)

100% природен AHA/BHA течен пилинг за инстантно откривање на помазна и посветла кожа. Конзервирана со 100% природен конзерванс добиен од шеќерна трска.

Bio-Retinol + C Booster (15ml)

Витаминот Ц и био-ретинолот се споени за да ја надополнат вашата кожа во овој хранлив зајакнувач на кожата базиран на масло, користејќи четири неверојатни витамини (А, Ц, Ф и Е) измешани во нежна база на масло од шипка.

 

2,950 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.