ALPIKO Темно чоколадо

 

100 гр и 200 гр

47 ден90 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (mg, g, kg)

100 гр, 200 гр

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.